Apie mus

Savo veiklą pradėjome 1989 metais kaip individuali įmonė, gaminanti automobilių veidrodžius. 1993 m. įmonė buvo reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę ,,Augija“.

Organizacijos misija: Vadovaujantis naujausiomis technologijomis ir pažangiausiais gamybos būdais gaminti ir tiekti vartotojams sunkiasvorių automobilių universalius galinio vaizdo veidrodžius. Tenkinti klientų poreikius, įsigyjant kokybiškų automobilių dalių.

UAB ,,Augija” gaminami veidrodžiai yra sertifikuoti ir turi E36 žymėjimą, kuris reiškia, kad produktai atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus.

Organizacijos vizija: Siekti visapusės pažangos ir kokybės teikiamų paslaugų srityje, didinti įmonės užimamą rinkos dalį ir nuolat gerinti įmonės veiklos rezultatus.

Mūsų vertybės:

  • Profesionalumas
  • Patikimumas
  • Komandinis darbas

Darbas atliekamas ,,su ugnele“!

Narystė autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacijoje

UAB ,,Augija“ yra Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacijos (LAuGEA) narė. Ši asociacija jungia automobilių produktus gaminančias ir eksportuojančias Lietuvos įmones: UAB „Jupojos technika“, UAB „Jubana“, UAB „Autosmilga“, UAB „Eoltas“, UAB „Craft Bearings“, UAB „Maturė“, UAB „Dažų ir Dangų fabrikas“, AB „Achema“ filialas „Gaschema“, UAB „Danushis Chemicals“, UAB „Augija“, Šiaulių universitetas. Kadangi klasterį sudaro ne tik verslo, bet ir mokslo atstovai, turime geresnes galimybes išnaudoti mokslinį potencialą kuriant produktus. Kooperacija leidžia ,,LAuGEA“ dalyviams ne tik sparčiau kurti ir išbandyti naujus konkurencingus produktus, sėkmingiau realizuoti produkciją vietos ir užsienio rinkose, bet ir efektyviau valdyti įmonių kaštus. Tačiau svarbiausias asociacijos tikslas – sujungus pajėgas, dalinantis patirtimi, žiniomis bei informacija, siekti plėsti savo srities verslą.

Straipsniai:

Lietuvių įmonės gamina detales automobilių gigantams: (Skaityti daugiau)...

Sugadinti ar prarasti automobilio veidrodėliai. Ką daryti? (Skaityti daugiau)...

Pasiteirauti/užsakyti: