Paslaugos

Automobilių veidrodžių gamyba ir remontas:

  • Skubus remontas savaitgalį ar nedarbo dienomis:
  • Sutvarkysime skubiai dužusį automobilio, sunkvežimio, autobuso ar motociklo veidrodį net ir savaitgalį! (Nedarbo dienomis priimame tik su registracija arba suderinę laiką telefonu! +37061223665).

Keičiame visų markių automobilių veidrodžių stiklus (turime lygaus, tonuoto ir sferinio stiklo veidrodžių, įvairių rūšių veidrodžių šildymo elementų). 

  • Yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Jeigu atvykstate automobiliu, kuriam reikia remontuoti galinio vaizdo veidrodėlį, atitinkamai išpjauname tam modelio tipui priklausantį veidrodėlį.

 

  • Veidrodėlio remontas užtrunka nuo 15 min. iki 1 valandos. Kaina aptariama vietoje. Ji priklauso nuo to, ar jums reikės sudužusį veidrodėlį išimti ir įdėti, o gal norėsite tiktai išpjauto veidrodėlio, ar reikės keisti šildymo elementą, kokio tipo stikliukas bus dedamas ir pan.

 

  • Jeigu atvykti automobiliu negalite, prašysime pasakyti automobilio modelį, pagaminimo metus ir kurios pusės veidrodėlio reikia.

Jūsų patogumui galinio vaizdo veidrodėliais prekiaujame ir UAB ,,Senukai“ prekybos centruose (Vilniuje ir Kaune).

Visada mielai bendradarbiaujame prekiaudami galinio vaizdo veidrodėliais. Kreipkitės į mus tiesiogiai didmeninės prekybos sąlygoms aptarti.

Pasiteirauti/užsakyti: