Sugadinti ar prarasti automobilio veidrodėliai – ką daryti?

Automobilio veidrodėliai yra viena pažeidžiamiausių detalių – fizine prasme, atsikišęs, lengvai kliudomi pravažiuojančios mašinos lenkimo metu, greitai dūžtantys, be to, kartais tiesiog yra „nuimami“ ir tyliai „pradingsta“  - palikus automobilį be priežiūros, galite jų paprasčiausiai neberasti. Ką daryti, jei automobilis liko be veidrodėlio? Kaip greitai ir protingai išsirinkti tinkamą naują veidrodėlį? Apie tai pasakoja įmonės UAB ,,Augija“ vadovas Eugenijus Jakštas. 

Veidrodžiai sunkvežimiams, vilkikams arba autobusams – kaip išsirinkti tinkamą?

Sunkiojo transporto vairuotojai žino, kokie svarbūs yra veidrodžiai – čia, priešingai nei lengvuosiuose automobiliuose, matomumo laukas siauresnis, o be veidrodžių – nė iš vietos. Sunkvežimių, vilkikų, autobusų veidrodžiai dažnai „nukenčia“ lenkiant siaurame kelyje. Ką daryti, netekus veidrodžio?

Užsisakyti originalius veidrodžius ir laukti, kol juos atsiųs į Lietuvą, užima daug laiko. Pirkti pigius, nesertifikuotus veidrodžius nėra gera išeitis, nes jie dažnai būna nekokybiški, su tokiais veidrodžiais sudėtinga praeiti techninę apžiūrą.

Geriausias sprendimas – įsigyti kokybiškus universalius sunkiajam transportui skirtus veidrodžius. Lietuvoje tokius veidrodžius gamina UAB ,,Augija“. Jais prekiaujama autodetalių parduotuvėse, o jei neturite laiko vykti į parduotuvę – kreipkitės tiesiai į gamintoją ir veidrodžiai tą pačią dieną bus išsiųsti per siuntų tarnybą.

Veidrodžių remontas - išskirtinių, retų ir senovinių automobilių savininkams

Veidrodžių remontą renkasi išskirtinių, retų, vienetinių arba antikvarinių automobilių savininkai. Tokiems automobiliams sunku rasti lengvai pritaikomą ir jų dizainą atitinkančią detalę. Senojo originalaus veidrodėlio remontas leidžia išlaikyti autentišką, originalią automobilio išvaizdą. 

Sudaužyti ar apgadinti veidrodėliai – remontuoti ar pirkti naują?

Bet kokiai transporto priemonei – motociklams ir motoroleriams, lengvajam ir sunkiajam transportui, sugadintą veidrodėlį galima ne tik keisti nauju, bet ir suremontuoti – pakeisti veidrodėlį apšildančią lemputę, išpjauti stiklą, sutvarkyti korpusą ir kt.

Remontas užtrunka ne daugiau, kaip valandą – jums nereikės važinėti po „laužynus“ arba laukti, kol gausite originalią detalę. Kai kurios įmonės, pvz. UAB Augija siūlo tokią paslaugą – jei yra pažeistas stiklas ir viso labo tereikia išpjauti naują veidrodėlį, praneškite įmonei automobilio modelį, markę bei metus, o išpjautas veidrodėlis per vieną darbo dieną bus išsiųstas jums paštu.

UAB „Augija“ jau 25 metus užsiima automobilių veidrodėlių gamyba, prekyba ir remontu. Bendrovė gamina Lietuvoje gerai žinomus universalius veidrodėlius sunkiajam transportui bei importuota į Lietuvą kitų šalių gamintojų veidrodėlius, taip pat remontuoja veidrodėlius visoms transporto priemonėms – pradedant motociklais ir motoroleriais, baigiant lengvuoju ir sunkiuoju transportu.

Back to blog

Palikti komentarą